.Net Developer (C#)

  • Pełny etat

Opis firmy

Storware to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania wspierającego współdzielenie, zabezpieczenie oraz archiwizację danych.

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez naszego partnera firmę IBM jako finalista prestiżowej nagrody Beacon Award w kategorii „Outstanding software solution for service delivery and management”.

    Opis stanowiska

    Osoba która dołączy do naszego zespołu będzie miała możliwość pracy nad:

    • rozwojem i utrzymaniem aplikacji desktopowej (.NET/WPF) służącej do bezpiecznej synchronizacji, współdzielenia i zabezpieczenia danych,
    • rozwojem i utrzymaniem aplikacji (dotnet core) synchronizujących dane z infrastruktury chmurowej (Azure, AWS, Google Cloud)
    • rozwojem multiplatformowej aplikacji klienckiej (Xamarin)

      Oferujemy:

      • możliwość dalszego rozwoju pod okiem specjalistów posiadających ponad 10 letnie doświadczenie w dziedzinie programowania
      • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji architektonicznych i technologicznych w powierzonym obszarze zadań
      • jasną, długoterminową ścieżkę kariery
      • możliwość pracy zdalnej,
      • możliwość współpracy z największymi firmami w branży IT (IBM, Samsung, AWS, MS Office 365, Box),
      • pracę przy ambitnym projekcie z wykorzystaniem najnowszych technologii,

      Kwalifikacje

      Wymagania:

      • 3-5 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka C#,
      • dobra znajomość technik programowania obiektowego,
      • dobra znajomość relacyjnych baz danych,
      • znajomość oprogramowania wspierającego kontrolę wersji git,
      • samodzielność, dokładność, terminowość,
      • zdolność do szybkiego uczenia się i szybkiego rozwiązywania problemów,
      • komunikatywność.

      Mile widziane:

      • znajomość technologii: WPF, RESTful Web Services, Xamarin,
      • doświadczenie w pracy z bazami danych: MS SQL, Sqlite,
      • znajomość wzorców projektowych,
      • znajomość metodyki Scrum,
      • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej.