Sprzedawca - Ursus

  • Część etatu

Opis firmy

Warta cztery miliardy dolarów firma Skechers USA, Inc. – światowy lider w sektorze obuwia sportowego i lifestyle'owego – projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3000 różnych modeli obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Sukces Skechers to zasługa pracowników firmy, szerokiej oferty wysokiej jakości produktów, zróżnicowanych krajowych i zagranicznych kanałów dystrybucji oraz nastawionego na cel marketingu wielokanałowego.

Firma oferuje dwie odrębne kategorie obuwia: linię obuwia lifestyle'owego i linię obuwia sportowego. Dzięki zawartym umowom licencyjnym firma sprzedaje pod swoją marką również odzież, torebki, okulary, zabawki i wiele innych produktów.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż i dążenie do najlepszych wyników
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Rozkładanie, uzupełnianie oraz dbałość o ekspozycję towarów
  • Utrzymanie porządku w sklepie

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Umowę o pracę na pełny lub niepełny wymiar czasu pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje

    O JEST TAJEMNICĄ NASZEGO SUKCESU? NASI PRACOWNICY!
    Fascynuje nas moda i design, nie ograniczamy się i dążymy do sukcesu, przy okazji dobrze się bawiąc.

    W firmie Skechers nie tylko wierzymy w rozwój wewnętrzny, ale także go wspieramy! Jeśli do nas dołączysz, będziesz doskonalić swoje umiejętności w firmie, która wierzy w Twój talent i rozumie, jak ważne jest inwestowanie w Twoją przyszłość.
    To wyjątkowa szansa na dołączenie do dynamicznie rozwijającej się firmy, gdzie możesz liczyć na wysoce konkurencyjne wynagrodzenie (pensja, prowizje, zniżki oraz inne korzyści) i szansę na rozwój kariery zawodowej.

    TWOJA PRZYSZŁOŚĆ CZEKA NA CIEBIE W SKECHERS!