Sprzedawca - Ursus

  • Part-time

Company Description

Warta trzy miliardy dolarów firma Skechers USA, Inc. – światowy lider w sektorze obuwia sportowego i lifestyle'owego – projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3000 różnych modeli obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Sukces Skechers to zasługa pracowników firmy, szerokiej oferty wysokiej jakości produktów, zróżnicowanych krajowych i zagranicznych kanałów dystrybucji oraz nastawionego na cel marketingu wielokanałowego.

Firma oferuje dwie odrębne kategorie obuwia: linię obuwia lifestyle'owego i linię obuwia sportowego. Dzięki zawartym umowom licencyjnym firma sprzedaje pod swoją marką również odzież, torebki, okulary, zabawki i wiele innych produktów.

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Aktywna sprzedaż i dążenie do najlepszych wyników
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Rozkładanie, uzupełnianie oraz dbałość o ekspozycję towarów
  • Utrzymanie porządku w sklepie

Qualifications

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Additional Information

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Umowę o pracę na pełny lub niepełny wymiar czasu pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Privacy Policy