Sales Assistant

  • Πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή εταιρείας

Το Skateshop.gr ιδρύθηκε το 2001 και δραστηριοποιείται στην πώληση επώνυμων brands στον χώρο του Streetwear, Sneakers, Snowwear και των Action Sports με 6 καταστήματα και ένα online κατάστημα (www.skateshop.gr)

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Εξυπηρέτηση των πελατών εντός του καταστήματος
  • Προώθηση των πωλήσεων των προϊόντων της εταιρείας
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας
  • Τακτοποίηση προϊόντων, συμμετοχή σε απογραφές, ταμειακή διαχείρηση
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Εξοικείωση με το χώρο της μόδας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακή και φιλική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ευγένεια, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και σπουδές

Πρόσθετες πληροφορίες

Σταθερός μισθός & νόμιμες αποδοχές
Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον