Junior CAD Designer

  • Kraków, Polska
  • Umowa
  • Contract Type: FixedTerm
  • Dział: Plant Design

Opis firmy

SEGULA Technologies jest globalną grupą inżynieryjną, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, lotniczego, energetycznego, kolejowego, morskiego, farmaceutycznego i petrochemicznego. Grupa, obecna w ponad 30 krajach i posiadająca 140 oddziałów na całym świecie, skutecznie wspierająca swoich klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10.000 pracowników.

Opis stanowiska

  • Prace projektowe i rozowojowe w obszarze pojazdów specjalnych, w grupie samochodów ciężarowych;
  • Udział w projektowaniu i modelowaniu zabudowy pojazdów specjalnych;
  • Projektowanie elementów konstrukcji oraz wyposażenia, zgodnie z wymaganiami klienta;
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych;
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z zespołem projektowym w Europie;
  • Raportowanie wprowadzanych zmian.

Kwalifikacje

  • Dobra znajomość Catia V5 lub Siemens NX;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej;
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów;
  • Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Niezależność, sumienność i zorientowanie na realizację celu;
  • Orientacja na klienta i umiejętność pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w ciekawych i innowacyjnych projektach;
  • Ciekawą współpracę w przyjaznym, kreatywnym zespole;
  • Możliwość realizacji zadań służbowych na terenie różnych państw.