Doradca Klienta w branży finansowej

  • Umowa

Opis stanowiska

Safety & Finance powstało, by pomagać ludziom budować swoją przyszłość finansową, bezpiecznie i z głową. Firmę tworzą ludzie, a naszą stworzyli doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej - swoim przykładem pokazujemy, że doradztwo to nie tylko sprzedaż produktów finansowych, ale też wsparcie klientów, by mogli poukładać swoje finanse.

Obecnie rozwijamy nasz zespół w Krakowie, dlatego poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Kogo szukamy?

Jeśli:
• masz już za sobą pierwsze doświadczenia w branży finansowej, np. dla banku czy firmy ubezpieczeniowej
• lubisz poznawać nowych ludzi i świetnie nawiązujesz relacje, zamiast siedzieć przy tabelkach i analizach
• dążysz do ciągłego rozwoju osobistego, a w przyszłości prowadzić swój własny zespół
• szukasz pracy, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambitnych celów

... to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Jak będzie wyglądać Twoja praca na co dzień? Co będziesz robić?

• spotykać się z klientami (indywidualnymi i firmami) z obszaru Krakowa i okolic
• ustalać plany finansowe dla klientów, doradzać w kwestiach kredytów, ubezpieczeń i inwestycji
• po etapie wdrożenia będziesz mieć możliwość prowadzenia szkoleń dot. finansów osobistych dla naszych klientów

Czego możesz się spodziewać, kiedy dołączysz do zespołu?
• możliwość ciągłego rozwoju - będziesz ściśle współpracować z menedżerem, uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i u naszych partnerów
• elastyczne godziny pracy
• na początek proponujemy umowę-zlecenie z wynagrodzeniem prowizyjnym. Po max. 3-miesięcznym okresie próbnym możesz liczyć na umowę o pracę ze stałą podstawą i dodatkową prowizją, zależną od Twojego zaangażowania.
• atrakcyjne programy motywacyjne dla najlepszych
• przejrzysta ścieżka rozwoju - Ty jesteś odpowiedzialny za swój awans, realizując określone kroki by działać w pełni samodzielnie, a potem również rozwijać swój własny zespół
• comiesięczne spotkania zespołu z całej Polski

Ze względu na wymogi branży i naszej firmy, potrzebujemy spełnienia kilku dodatkowych warunków:

• wykształcenie min. średnie
• zaświadczenie o niekaralności
• wiek min. 18 lat

Rekrutujemy w 3 krokach:

1. Aplikujesz wysyłając swoje CV i odpowiadając na kilka pytań w naszym kwestionariuszu - na tym etapie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
2. Zaprosimy Cię na rozmowę telefoniczną
3. Jeśli poprzedni etap pójdzie Ci dobrze (a wierzymy, że tak będzie! :) ), spotkasz się w Krakowie ze swoim potencjalnym szefem

Chcesz podjąć wyzwanie? Kliknij przycisk "Jestem zainteresowany/a" i dodaj swoje CV.

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Zobacz nasz fanpage:

  • Posłuchaj naszych ekspertów w audycjach:

"Pieniądz nie śpi":

"Twoje bezpieczne finanse"