Chcę pracować w SGS GBS Europe

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2600 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Genewie, w Katowicach natomiast posiadamy swoje centrum usług wspólnych (SSC). Zajmujemy się tutaj wsparciem dla krajów z grupy SGS, m.in. w zakresie obsługi księgowej, kontraktów, cen transferowych, obsługi klienta i procesu certyfikacji. 

Nasze działania pomagają realizować usługi certyfikacyjne SGS w wielu branżach dla szerokiego grona klientów. W efekcie przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa wielu produktów i usług, z którymi na co dzień mamy do czynienia.

Opis stanowiska

Chcesz wziąć udział w rekrutacji do naszej firmy? Wśród otwartych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiada Twoim oczekiwaniom i umiejętnościom?

Wystarczy, że zostawisz CV i wypełnisz formularz aplikacyjny, abyśmy mieli Twój profil w bazie.

Przycisk "Jestem zainteresowany(a)" jest skierowany do wszystkich kandydatów, którzy samodzielnie chcą przesłać do nas swoją aplikację. Przyjrzymy się Twojemu zgłoszeniu i skontaktujemy się, jeśli będziemy mogli włączyć Cię w dany proces rekurtacyjny.

Przycisk "Poleć znajomego" jest skierowany wyłącznie do użytku przez pracowników SGS w celu realizacji Systemu Poleceń Pracowniczych. Po przesłaniu rekomendacji tą drogą, zwróć się następnie do działu HR z informacją o Twoim zgłoszeniu.

 

Przesłana aplikacja trafi do naszej bazy kandydatów i będziemy mogli skontaktować się z Tobą w przyszłości.

Polityka prywatności