Laborant

  • Pełny etat

Opis firmy

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 96 tysięcy pracowników.

Opis stanowiska

  • wykonywanie analiz chemicznych w laboratorium paliwowym
  • prowadzenie dokumentacji z realizowanych badań

Kwalifikacje

  • wykształcenie minimum średnie ( chemiczne lub pokrewne)
  • czynne prawo jazdy kat. B ( wskazane posiadanie własnego samochodu)
  • doświadczenie w wykonywaniu analiz chemicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym i nocnym ( gotowość 24/7)

Dodatkowe informacje

  • praca w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach biznesowych
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych