R2R Accountant

  • Graniczna 54, 40-018 Katowice, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Cały czas rozwijamy nasze działy księgowe, tworzymy kolejne teamy oraz uczymy siebie i innych. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość pracy w już ustrukturyzowanych zespołach lub wspólnie z nami uczestniczyć w transition i tworzyć nowe zespoły księgowe opiekując się kolejnymi krajami z naszej Grupy :)

Opis stanowiska

  • zamknięcia okresów księgowych
  • naliczanie rezerw
  • księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych
  • obsługa ewidencji środków trwałych
  • rozliczenia międzyokresowych kosztów
  • księgowanie faktur intercompany oraz uzgadnianie sald intercompany
  • analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
  • raportowanie

Kwalifikacje

  • doświadczenie w księgowości, preferowane w obszarze księgi głównej
  • j. angielski na poziomie min. dobrym
  • studia wyższe, najlepiej w obszarze Finansów i Rachunkowości
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • zrozumienie standardów IFRS- mile widziane

Dodatkowe informacje

  • możliwość pracy częściowo zdalnej w Katowicach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach biznesowych
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Inicjatyw Pracowniczych