Data Science & Programming Assistant

  • Pełny etat

Opis firmy

YOTTA to agencja doradczo-wdrożeniowa działająca w obszarze danych i technologii. Specjalizujemy się w projektach analitycznych, badawczych i technologicznych. Jesteśmy częścią Publicis Groupe, a swoje doświadczenie opieramy na wieloletniej współpracy z klientami agencji mediowych, kreatywnych, performence’owych, commerce’owych, influencerskich i PRowych. W agencji YOTTA potrafimy patrzeć na biznes z tych wszystkich perspektyw, łączyć je i potęgować wiedzę z nich płynącą. Poprzez lepsze zrozumienie ludzkich zachowań oraz wdrażanie adekwatnych rozwiązań technologicznych mamy realny wpływ na wzrost biznesu Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Przygotowaniem oprogramowania z wykorzystaniem Python;
  • Tworzeniem oraz utrzymaniem aplikacji, w tym testowaniem i poprawą jakości oraz usuwaniem błędów i dbaniem o wydajność;
  • Tworzeniem dokumentacji przygotowanych rozwiązań;
  • Dopasowaniem interface'a aplikacji do wymagań użytkowników oraz standardów estetycznych;
  • Pracą z danymi: zbieraniem, procesowaniem oraz transformacją;
  • Opracowywaniem rozwiązań algorytmicznych, w tym do problemów optymalizacyjnych.

Kwalifikacje

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz znajomość technologii Python na poziomie pozwalającym na samodzielne wykonywanie zadań;
  • Posiadasz umiejętność myślenia analitycznego;
  • Jesteś studentem/absolwentem kierunków matematycznych, ekonomicznych lub z zakresu nauk ścisłych;
  • Masz podstawowe doświadczenie z Microsoft Office (Excel, PowerPoint);
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Jesteś dostępny na minimum 4/5 etatu;
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie oraz komunikatywność;
  • Masz gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności, w tym pracy samodzielnej.

Mile widziane:

  • Podstawy R / SQL / R Shiny / Python Dash/ JavaScript;
  • Podstawowa znajomość Machine Learning / Ekonometrii;
  • Zainteresowanie tematyką mediów i marketingu.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy w zamian?

  • Opiekę doświadczonych Mentorów, dzięki którym zdobędziesz cenne, a przede wszystkim praktyczne doświadczenie w obszarze analizy danych marketingowych;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Dużą elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej);
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Pierwszą formą zatrudnienia jest umowa zlecenie, ale na pytanie, czy w przyszłości pojawi się możliwość przejścia na umowę o pracę, odpowiadamy stanowczo: TAK!;
  • Umowa zlecenie nie wyklucza korzystania z karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej. Oba benefity zaoferujemy Ci na dzień dobry.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.