Asystent / Asystentka w dziale Badań

  • Pełny etat

Opis firmy

Yotta to agencja doradczo-wdrożeniowa działająca w obszarze danych i technologii. Specjalizujemy się w projektach analitycznych, badawczych i technologicznych. Jesteśmy częścią Publicis Groupe, a swoje doświadczenie opieramy na wieloletniej współpracy z klientami agencji mediowych, kreatywnych, performence’owych, commerce’owych, influencerskich i PRowych. W Yotta potrafimy patrzeć na biznes z tych wszystkich perspektyw, łączyć je i potęgować wiedzę z nich płynącą. Poprzez lepsze zrozumienie
ludzkich zachowań oraz wdrażanie adekwatnych rozwiązań technologicznych mamy realny wpływ na wzrost biznesu Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz wsparciem przy projektach badawczych (badania ilościowe i jakościowe), w zakresie m.in:
    • przygotowywania narzędzi badawczych (ankiet, scenariuszy do badań jakościowych itd.)
    • analiz danych ilościowych (np. w SPSS-ie i xls)
    • pisania wniosków oraz rekomendacji
    • tworzenia raportów w ppt
  • Przygotowywaniem analiz i raportów zbiorczych na bazie wiedzy zebranej w ramach Agencji  / desk research
  • Współpracą przy rozwoju nowych produktów badawczych / oferty badawczej
  • Będziesz wsparciem przy współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznym

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś absolwentem/absolwentką lub jeszcze studiujesz na kierunku: socjologia, psychologia, metody ilościowe
  • Jesteś dyspozycyjna/y w wymiarze co najmniej 25 godzin tygodniowo
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim płynnie i bez stresu - żeby sprawnie analizować dane, pisać raporty, rozmawiać z klientami i prezentować wyniki badań po angielsku
  • Posiadasz zdolności analityczne: potrafisz sprawnie liczyć, świetnie interpretujesz dane i wyciągasz z nich trafne wnioski (to bardzo ważne!)
  • Znasz pakiet Office (xls, ppt, word)
  • Znasz SPSS lub programy pokrewne (mile widziane)

Dodatkowe informacje

W zamian zapewniamy:

  • Realną wiedzę i rozeznanie w obszarze badań ilościowych i jakościowych przy wsparciu najbardziej doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • Duża elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym)
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.