Digital Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy Zenith – agencja mediowa z ROI w DNA. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, łączymy dane, najnowsze technologie i najlepszych na rynku specjalistów, tak aby istotnie przyczyniać się do wzrostu biznesu naszych Klientów. Zespół Zenith w Polsce tworzy 170 specjalistów z zakresu komunikacji i planowania mediów, content i performance marketingu, analityki i danych. W  naszym portfolio znajduje się ponad 60 czołowych globalnych i polskich Klientów, do największych z nich należą Kompania Piwowarska, Pepsico, AmRest, Electrolux, Credit Agricole, Rossmann, Haleon, Disney, Zott, Essity, OBI, Euro Net, Lotte Wedel, Torf Corporation, Coty. Jesteśmy na 2 miejscu w rankingu „Overall Activity Volume 2022” opublikowanym przez RECMA w lipcu 2023 roku, ze wzrostem biznesu o ponad 29% (za ostatnie 3 lata na poziomie aż 74,6%) i udziałem w rynku na poziomie 8,6%. Regularnie zdobywamy wyróżnienia i nagrody za efektywność i kreatywność prowadzonych kampanii. W 2023 roku otrzymaliśmy Nagrodę Główną i tytuł "Grupy Mediowej Roku" magazynu Media & Marketing Polska. W 2024 roku zostaliśmy uhonorowani Nagrodą Główną w Rankingu Press Panorama Reklamy oraz tytułem "Sukces Roku".

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Koordynowaniem i realizacją kampanii digitalowych m.in. w SM & programmatic w oparciu o platformy DSP i DMP
  • Dbaniem o rozwój kompetencji digitalowych wewnątrz teamu
  • Merytorycznym nadzorem nad prowadzonymi działaniami digitalowymi
  • Przygotowywaniem raportów, analiz z wyników kampanii i tworzeniem rekomendacji
  • Rekomendowaniem i wprowadzaniem nowości do prowadzonych kampanii
  • Analizą prowadzonych działań, raportowaniem, przygotowywaniem podsumowań i rekomendacji

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze reklamy programmatic
  • Dobrze znasz platformy DSP (zwłaszcza DV360 i Adform), lub Google Ads
  • Interesujesz się nowymi technologiami oraz reklamą internetową
  • Znasz DCM, Analytics 360, Youtube Analytics
  • Masz zdolności analityczne
  • Potrafisz wyciągać logiczne wnioski oraz tworzyć prezentacje
  • Znasz język polski i angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Cechuje Cię chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Znasz pakiet Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna, hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.