Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Spark Foundry jest globalną agencją mediową należącą do holdingu Publicis Groupe. Łączmy skalę i siłę międzynarodowej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów. Przedsiębiorczość, nowatorskie podejście do biznesu, otwartość na zmiany i eksperymentowanie, to cechy, które łączą nas z naszymi klientami, wśród których są takie marki jak Blik, Agata, The Lorenz Bahlsen, Sandoz. Nasze kompetencje wykraczają daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym i obejmuję między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, e-commerce oraz doradztwo w dziedzinie digital transformation. Regularnie zdobywamy wyróżnienia i nagrody za efektywność i kreatywność kampanii. W 2021 zdobyliśmy 2 miejsce w rankingu Agencji mediowych Effie, w 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Game Changer” przez magazyn Media i Marketing Polska oraz awansowaliśmy na 3 miejsce w globalnym rankingu agencji mediowych według raportu „RECMA QualityPack” 2022, utrzymując pozycję High Profile. W 2023 zostaliśmy liderem w zestawieniu RECMA Vitality, klasyfikującym agencje mediowe m.in. pod względem dynamiki rozwoju i skuteczność NB.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii głównie w mediach online (czasami offline)
  • Prowadzeniem całego procesu kampanii wraz z analizami, rekomendacjami i wnioskami
  • Analizą grup celowych, trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z specjalistami w ramach Publicis Groupe oraz agencjami reklamowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz w sobie chęć rozwoju i szukasz miejsca i ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć potencjał
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii display oraz ogólną wiedzę o pozostałych kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel jest Twoim przyjacielem
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Kontakt z Klientem i Mediami sprawia Ci przyjemność

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Hybrydowy tryb pracy

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.