Content Creator

  • Pełny etat

Opis firmy

Cześć! Na początek kilka słów o nas.

Publicis Worldwide to agencja, która tworzy angażujące kampanie oraz nagradzane projekty, słynie ze świetnej atmosfery i bardzo zgranego zespołu, a dzięki temu, że jest częścią Publicis Groupe, daje nieograniczone możliwości rozwoju, uczestniczenia w różnych szkoleniach, zdobywania nowych kompetencji.

Na co dzień wspieramy naszych Klientów w budowaniu jak najlepszych doświadczeń marketingowych – tworzeniu silnych więzi między marką a konsumentem. Nasza praca przekłada się na liczne nagrody branżowe, które mamy przyjemność odbierać regularnie.

Dla jakich marek pracujemy?

W gronie naszych klientów są firmy takie jak: Renault, Nestle, Garnier, Bank BNP Paribas, Nestea, Tymbark, Garnier, Sanofi, PKP Intercity, Animex i wielu innych.

Tyle o nas.

Teraz sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy :)

Opis stanowiska

Umiesz tworzyć ciekawy content, angażujące posty, inspirujące wideo?
Chcesz samodzielnie oraz z pomocą profesjonalnych twórców realizować materiały na SoMe?
Lubisz układać harmonogram działań, koordynować ich realizację, współpracować z ludźmi i ciągle poznawać kogoś nowego?
Doskonale! Może to właśnie Ciebie szukamy.

Jeśli masz doświadczenie w agencji, prześlij nam swoje portfolio. Jeśli nie masz doświadczenia w marketingu, pochwal się tym, co publikujesz.

Zakres obowiązków:

  • świetne pomysły na szeroko rozumiany content,
  • opracowanie idei komunikacji i aktywacji,
  • pisanie i redagowanie tekstów przede wszystkim do materiałów digitalowych, ale również ATL,
  • współpraca z teamami kreatywnymi, działem designu i menadżerami odpowiedzialnymi za klientów,
  • nadzór nad jakością contentu tworzonego na planach zdjęciowych i sesjach foto,
  • praca w języku polskim i angielskim.

Kwalifikacje

Odezwij się do nas, jeśli:

  • umiesz wymyślać kreatywne materiały tekstowe, foto i wideo oraz nadzorować ich realizację,
  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami w Social Mediach i wiesz, jak je wykorzystać w marketingu,
  • masz już doświadczenie w tworzeniu treści w agencji albo do własnych SoMe.

Mile widziana:

  • podstawowa znajomość programów graficznych oraz do montażu filmów.

Dodatkowe informacje

No dobra, to teraz dowiedz się, co my możemy Ci zaoferować!

  • Praca hybrydowa, ale pamiętaj, że w razie potrzeby/upodobań miejsce w biurze zawsze dla Ciebie będzie.
  • Atmosfera oparta na wzajemnym szacunku oraz wspieraniu różnorodności pracowników zespołu.
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, czyli dofinansowanie do pakietów medycznych, karty sportowej, platform streamingowych, biletów do kina, urlopu („wakacje pod gruszą”) itp.
  • Możliwość uczenia się dwóch wybranych języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski) z pomocą dedykowanej platformy i wskazanej przez Ciebie osoby.
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych i lokalnych programach oraz projektach rozwojowych.
  • Dostęp do wewnętrznej międzynarodowej platformy Marcel, umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych z zakresu marketingu i nie tylko…

…a o reszcie chętnie opowiemy Ci podczas spotkania rekrutacyjnego.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność, dlatego do aplikowania zapraszamy wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno-/niepełnosprawność.