Graphic Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Worldwide Polska to zintegrowana agencja marketingowa. Zajmujemy się kompleksowo budowaniem marek i doświadczeń konsumentów z markami. Od lat znani jesteśmy z tworzenia skutecznej i kreatywnej komunikacji docenianej przez naszych klientów i nagradzanej na wielu konkursach od Cannes Lions, Golden Drum, KTR przez Innovations, Mixx Awards po Effie.

Jesteśmy częścią jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie –Publicis Groupe. Działamy zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystując cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów. W ten sposób odpowiadamy na strategiczne cele jakie przed nami stawiają i tworzymy nowoczesne rozwiązania biznesowe i komunikacyjne.

Ostatnio przeorganizowaliśmy sposób pracy. Zwinne, multidyscyplinarne i cross-działowe zespoły zapewniają innowacyjność i kreatywność oraz pełne wykorzystanie połączonego potencjału ekspertów z agencji Publicis i z całej Grupy: od strategii i idei, przez content marketing, współpracę z influencerami, projekty gamingowe, e-commerce, data science po planowanie mediów i współprace ze start’up ami.

Agencja jest strategicznym partnerem fundacji K.I.D.S. Klubu Innowatorów Dziecięcych Szpitali, dzięki temu nasi pracownicy mają możliwość pracy w ramach wolontariatu pracowniczego w projektach z obszaru innowacji, technologii, UX, VR i badań prowadzonych przez fundację na rzecz poprawiania doświadczenia dzieci, ich rodziców i pracowników szpitali.

Do naszych klientów należą m.in.: Renault, Michelin, Nestlé Polska, Paul Hartmann, Sanofi-Aventis, BNP Paribas Bank Polska, L’Oréal Polska, Procter & Gamble/PGT, Animex, Maspex, PGE, Zott, Mondelez, Prudential.

Opis stanowiska

  • Praca nad kampaniami głownie digitalowymi przy współpracy z działami design, kreacji oraz client service
  • Projektowanie i lokalizowanie materiałów na różne rynki.
  • Współpraca z innymi designerami/motion designerami i działem client management.
  • Proponowanie rozwiązań bazujące na aktualnych trendach i możliwościach technologicznych.
  • Pilnowanie jakości i spójności wizualnej projektów.

Kwalifikacje

  • Znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.
  • Mile widziana doświadczenie pracy w Adobe After Effects, Adobe Premiere
  • Umiejętność pracy z brand bookiem marki.
  • Znajomość aktualnych, światowych trendów i dobrych praktyk w projektowaniu graficznym.
  • Pasja i zaangażowanie w bieżące projekty.
  • Otwartość we współpracy między działami, komunikatywność.
  • Doskonała organizacja czasu pracy.
  • Dbałość o szczegóły i dotrzymywanie terminów.
  • Przesłanie portfolio (działający link do strony lub paczka z projektami) jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w rekrutacji

Dodatkowe informacje

Na co możesz liczyć?

  • Pracę hybrydową – miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale 2-3 dni w tygodniu możesz pracować zdalnie;
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu.
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.