Asystent / Asystentka w zespole Business Intelligence

  • Pełny etat

Opis firmy

W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych. Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu,
komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich
naszych działań. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w modelu „Power of One”, który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia
wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w
obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce,
Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą
regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

Opis stanowiska

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Interesuje Cię programowanie i chcesz się rozwijać w tym obszarze;
  • Lubisz automatyzować powtarzające się czynności;
  • Znasz pakiet Office (w szczególności Excel) oraz system Windows;
  • Słyszałeś/aś o bazach danych i SQLu.

Aplikuj do nas, chętnie pomożemy Ci zdobyć te umiejętności!

Dodatkowo, możemy Cię wesprzeć, jeśli:

  • Chcesz zgłębić budowę procesów ETL;
  • Interesuje Cię VBA, Python, SQL i technologie chmurowe;
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie we współpracy z użytkownikiem biznesowym;

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jeszcze studiujesz lub nie tak dawno dołączyłaś/eś do grona absolwentów;
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w gronie profesjonalistów;
  • Jesteś dyspozycyjna/y w wymiarze co najmniej 25 godzin tygodniowo;
  • Szukasz czegoś na dłużej :).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy unikatowych projektach dla największych marek na świecie;
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.);
  • Duża elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym);
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home;
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii.

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.