Junior Branded Content Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Zajmujemy się digital marketingiem. Nasz przepis na sukces to łączenie wiedzy o konsumencie z celami biznesowymi marketera, tak by tworzyć skuteczną komunikację marek. By to osiągnąć, skupiamy ekspertów z najróżniejszych obszarów: media, rozrywka, technologia i digital art. Specjalizujemy się w mediach cyfrowych, dobierając najefektywniejsze kanały i formaty komunikacji. Tak, tak, dane i wyciąganie z nich wniosków to też my. Myślimy doświadczeniem ludzi z markami – bo chcemy, by nasza komunikacja i marki, dla których pracujemy były uwielbiane. Tworzymy centra kompetencji, z których korzystają agencje Publicis Groupe.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przygotowanie i wdrożenie dedykowanych rozwiązań komunikacyjnych w obszarze content solutions (integracja marek z treścią mediów off i online-owych) dla klientów naszej agencji (koncentracja na działaniach branded content, w tym lokowanie produktu, z pominięciem współpracy z influencerami)
  • Dbanie o jakość realizacji działań branded contentowych (ustalanie kontekstu scen, nadzór na planie zdjęciowym - dbałość o branding/ ekspozycję marki, akceptacja merytoryczna i wizualna scen)
  • Przygotowywanie rekomendacji i realizacja działań content marketingowych
  • Przygotowanie rekomendacji i realizacja kampania digitalowych w oparciu o formaty rich mediowe
  • Codzienna praca z teamami klienckimi w ramach PUBLICIS GROUPE oraz klientami, w tym czynny udział w spotkaniach (briefing/ negocjacje kosztowe/ prezentacja oferty/ prezentacja strategii branded contentowej, podsumowanie działań)
  • Ścisła współpraca z mediami w zakresie integracji marek z treściami wydawców
  • Wsparcie w realizacji planów biznesowych

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy w agencji mediowej/ branży reklamowej/ po stronie medium
  • Jesteś osobą kreatywną i masz doświadczenie w realizacji projektów contentowych
  • Lubisz pracę z ludźmi oraz masz doświadczenie we współpracy z działami reklamy mediów i w pracy z klientem
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji (ppt) oraz prezentowaniu
  • Znasz podstawowe wskaźniki mediowe oraz potrafisz analizować dane
  • Znasz język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i sprawnie działasz pod presją czasu
  • Lubisz pracować w dynamicznym i kreatywnym środowisku

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • bogatą ofertę szkoleń we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach oraz projektach rozwojowych
  • program Work Your World, umożliwiający wszystkim pracownikom Grupy pracę przez 6 tygodni z dowolnego miejsca na świecie
  • bogatą ofertę pakietu socjalnego, w tym dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, platformę Nais (karty sportowe, bilety do kina, dofinansowanie urlopu oraz wiele innych), naukę języków obcych
  • dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • pracę hybrydową i elastyczne godziny pracy

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.