Communication Specialist (Influencer marketing)

  • Pełny etat

Opis firmy

Najlepszy partner cyfrowej transformacji. Dzięki sile Publicis Power of One oraz dostępowi do wiedzy i praktyk z Polski, Węgier i Czech, łączymy płynnie trzy centra kompetencyjne: Commerce & Production, Data & Technology oraz Content & Creativity. Dzięki połączonym kompetencjom dostarczamy kompleksowe rozwiązania biznesowe, technologiczne i komunikacyjne dla międzynarodowych klientów. Działamy na globalnych rynkach, tworząc strategie i materiały digitalowe dla takich marek jak Unilever, GSK, Microsoft, Barilla, Sanofi, NIVEA, Mondelez. Na każdym etapie i w każdym kanale gwarantujemy zaangażowanie oraz doświadczenie, a w efekcie spójność działań i wysoką jakość.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparciem przy przygotowaniu i realizacji kampanii z udziałem influencerów
  • Kontrolą kosztów, monitorowaniem przebiegu projektów oraz bieżąca optymalizacja
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, raportowanie oraz przedstawianie rekomendacji
  • Kontaktem i współpracą z twórcami internetowymi
  • Współpracą z działem strategii
  • Rozwojem relacji z Klientami

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii z influencerami / social mediach  w różnych kanałach lub chęć do rozwoju w tym kierunku
  • Znasz rynek influencerski oraz trendy na nim panujące
  • Świetnie obracasz się w tematyce kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i TikTok oraz masz pierwsze doświadczenie w tworzeniu treści na tych kanałach
  • Potrafisz przeprowadzić research twórców oraz analizę efektów działań z influencerami
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym
  • Umiesz rozwiązywać problemy i działać w sytuacjach kryzysowych
  • Potrafisz wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w powierzane obowiązki
  • Jesteś samodzielny i nie boisz się nowych wyzwań

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym :)
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.