Developer C++

  • Full-time

Company Description

W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej, jest motorem rozwoju biznesu. Zajmujemy się transformacją w biznesie i dajemy możliwość transformowania doświadczeń zawodowych naszym Talentom.

Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem w dziedzinach marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej, napędzanych danymi, technologią oraz kreatywnością.

W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (analityka, dane, technologie) oraz departamenty specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

Job Description

Zakres Obowiązków:

  • Tworzenie kodu aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi i wymaganiami bezpieczeństwa
  • Testowanie aplikacji
  • Zmiana konfiguracji dotychczasowych wersji
  • Przygotowanie dokumentacji

Qualifications

Kwalifikacje:

  • Umiejętność samodzielnego zbudowania prostej aplikacji (front end i baza danych) z wykorzystaniem C++ , Pythona (wraz z zapisem kodu w repozytorium git i uruchomieniem bazy danych na serwerze)
  • Znajomość Linux,  PostgreSQL, Qt, Git, GitHub, Visual Studio Code , Pythona na poziomie umożliwiającym tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z metodyką Agile/Scrum

Mile widziane:

  • Znajomość frameworku Django, Phyton
  • Wykształcenie informatyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań

Additional Information

Dodatkowe informacje:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.

Privacy Policy