Traffic Specialist (Junior / Regular)

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Groupe jest największym holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej napędzanych danymi, technologią i kreatywnością, które pozwalają tworzyć indywidualne doświadczenia konsumentów z markami na masową skalę. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), YOTTA (doradztwo i wdrożenia  w obszarze danych i technologii) czy departamenty specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

YOTTA to agencja doradczo-wdrożeniowa działająca w obszarze danych i technologii. Specjalizujemy się w projektach analitycznych, badawczych i technologicznych. Jesteśmy częścią Publicis Groupe, a swoje doświadczenie opieramy na wieloletniej współpracy z klientami agencji mediowych, kreatywnych, performence’owych, commerce’owych, influencerskich i PRowych. W agencji YOTTA potrafimy patrzeć na biznes z tych wszystkich perspektyw, łączyć je i potęgować wiedzę z nich płynącą. Poprzez lepsze zrozumienie ludzkich zachowań oraz wdrażanie adekwatnych rozwiązań technologicznych mamy realny wpływ na wzrost biznesu Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • wprowadzaniem i monitorowaniem kampanii reklamowych w systemach AdSerwer'owych
  • wdrażaniem kodów na stronach www klientów w celu pomiarów konwersji i zachowania użytkowników na stronie
  • konsultacjami w zakresie działania AdSerwer'ów i narzędzi webanalitycznych
  • współpracą z zespołami klienckimi, wydawcami, dostawcami technologii w zakresie emisji reklam
  • udziałem w różnorodnych projektach na styku działu Traffic i innych zespołów agencji Yotta

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w trafikowaniu kampanii
  • masz praktyczne doświadczenie AdSerwer'a Campaign Manager
  • jesteś zainteresowany Internetem, nowymi technologiami i reklamą online,
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • masz analityczne podejście do problemów
  • swobodnie korzystasz z narzędzi MS Office - w tym biegle z Excel’a
  • cechujesz się zaangażowaniem w realizowanych projektach, dokładnością i sumiennością

Mile widziane będzie:

  • znajomość technologii: HTML, JavaScript
  • znajomość Adform, gDE
  • praktyczna znajomość Google Analitycs oraz Google Tag Manager

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w obszarze danych i technologii
  • dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • dużą elastyczność pracy, pracujemy w modelu hybrydowym - raz na tydzień z biura;
  • możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.