Moderator ds. social media

  • Pełny etat

Opis firmy

Zajmujemy się digital marketingiem. Nasz przepis na sukces to łączenie wiedzy o konsumencie z celami biznesowymi marketera, tak by tworzyć skuteczną komunikację marek. By to osiągnąć, skupiamy ekspertów z najróżniejszych obszarów: media, rozrywka, technologia i digital art. Specjalizujemy się w mediach cyfrowych, dobierając najefektywniejsze kanały i formaty komunikacji. Tak, tak, dane i wyciąganie z nich wniosków to też my. Myślimy doświadczeniem ludzi z markami – bo chcemy, by nasza komunikacja i marki, dla których pracujemy były uwielbiane. Tworzymy centra kompetencji, z których korzystają agencje Publicis Groupe.

Opis stanowiska

  • Moderacja profili w social mediach klientów - głównie Facebook, Instagram branże FMCG, farmaceutyczna
  • Wypracowanie propozycji odpowiedzi i i akceptacja z klientem
  • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, analiza aktywności na profilach, monitorowanie działań konkurencji
  • Zapoznanie się z brandbookami marek
  • Kontakt z klientami i zespołem

Kwalifikacje

  • Kreatywność w wymyślaniu odpowiedzi w moderowanych dyskusjach, które wzbudzą u konsumentów pozytywne emocje
  • Zarządzanie swoim czasem pracy - planowanie i raportowanie wykonanych zadań
  • Dobra komunikacja z zespołem, wsparcie w codziennych pracach
  • Wykonanie zleconych zadań z dbałością i odpowiedzialnością za efekt
  • Znajomość MS office w szczególności excel, word, ppt

Dodatkowe informacje

Benefity

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym :)
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa ( 2 dni w tygodniu z biura)  i elastyczne godziny pracy - daj nam znać!