Data Analytics Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Groupe jest największym holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej napędzanych danymi, technologią i kreatywnością, które pozwalają tworzyć indywidualne doświadczenia konsumentów z markami na masową skalę. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w oparciu o model operacyjny Power of One, którego ideą jest integracja i rozwój kompetencji gwarantujących obecnym i przyszłym klientom Grupy coraz większą wartość biznesową z realizowanych dla nich zadań. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i światowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), YOTTA (doradztwo i wdrożenia  w obszarze danych i technologii) czy departamenty specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

YOTTA to agencja doradczo-wdrożeniowa działająca w obszarze danych i technologii. Specjalizujemy się w projektach analitycznych, badawczych i technologicznych.
Jesteśmy częścią Publicis Groupe, a swoje doświadczenie opieramy na wieloletniej współpracy z klientami agencji mediowych, kreatywnych, performence’owych, commerce’owych, influencerskich i PRowych.
W YOTTA potrafimy patrzeć na biznes z tych wszystkich perspektyw, łączyć je i potęgować wiedzę z nich płynącą. Poprzez lepsze zrozumienie ludzkich zachowań oraz wdrażanie adekwatnych rozwiązań technologicznych mamy realny wpływ na wzrost biznesu Klientów.

Opis stanowiska

Do zadań Data Analytics Managera będzie należała m.in. koordynacja pracy członków zespołu, dostarczanie Klientom wysokojakościowej oferty analitycznej, sprzedaż produktów, nadzór nad projektami analitycznymi oraz prowadzenie spotkań z wynikami analiz dla Klientów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Nadzorowaniem projektów analitycznych, koordynacją prac członków zespołu
  • Dostarczaniem Klientom Yotty wysokojakościowej oferty analitycznej (zarówno tworzeniem prezentacji ofertowych, jak i prowadzeniem spotkań biznesowych oraz sprzedażą produktów analitycznych)
  • Budowaniem zmotywowanego i zorientowanego na sukces zespołu
  • Koordynowaniem projektów wiedzowych, w tym projektów będących kompilacją dotychczasowej wiedzy
  • Współpracą w rozwoju analitycznych metod pomiaru efektywności działań marketingowych, a także rozwoju narzędzi automatyzujących i usprawniających proces analizy danych
  • Budowaniem wizerunku Yotty wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz roczne doświadczenie w roli eksperckiej lub managerskiej w dziale analiz oraz dwuletnie doświadczenie w tworzeniu modeli ekonometrycznych, wyjaśniających wpływ działań marketingowych na wyniki biznesowe
  • Jesteś zorientowany na zespół, budowanie inspirującej i motywującej atmosfery pracy
  • Posiadasz umiejętność ustalania priorytetów oraz wysokie zdolności organizacyjne
  • Potrafisz w sposób prosty mówić o rzeczach skomplikowanych oraz tworzyć wartościowe i czytelne prezentacje
  • Lubisz prezentować, jesteś komunikatywny/a oraz asertywny/a
  • Posiadasz umiejętność programowania (np. R lub Python)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Jesteś energiczną osobą lubiącą pracę z innymi
  • Jesteś zaangażowany/a, masz chęć rozwoju oraz pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w ciekawym, ambitnym obszarze danych i technologii
  • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • Duża elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej)
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii :)

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.