Programmatic Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Agencja performance marketingu należąca do Publicis Media. Oferujemy najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie strategii mediów interaktywnych, rozwiązań marketingu efektywnościowego opartych na zaawansowanej analityce, oraz najnowszych technologiach. Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność i najwyższą jakość wszystkich naszych strategii i działań digitalowych, których celem jest konwersja intencji zakupowych na przychody Klientów.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem strategii i jej implementacji w obszarze reklamy kupowanej w modelu programmatic
  • Analizą i optymalizacją prowadzonych działań pod KPI powiązane z performance marketingiem
  • Tworzeniem oferty programmatic dla klientów Agencji
  • Współpracą z dostawcami zewnętrznymi
  • Tworzeniem ofert dla klientów oraz ich późniejszą prezentacja
  • Przygotowywaniem raportów, analizą wyników kampanii i tworzeniem rekomendacji

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze reklamy programmatic
  • Dobrze znasz platformy DSP, atutem będzie doświadczenie w pracy na DBM lub Adform
  • Masz zdolności analityczne
  • Potrafisz wyciągać logiczne wnioski, tworzyć prezentacje, przedstawiać rekomendacje oraz przygotowywać raporty post-buy
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Cechuje Cię chęć uczenia się, dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Znasz pakiet Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)

Mile widziane będzie:

  • Znajomość zagadnień z zakresu performance marketingu

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze e-commerce
  • Szkolenia mediowe
  • Benefity pozapłacowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pyszną kawę i świeże owoce :)