Multiscreen Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją mediową Spark Foundry i wraz ze Starcom oraz Zenith należymy do struktur Publicis Groupe. Łączymy skalę i siłę lidera polskiego rynku Publicis Media (wg. Recma) z otwartością do rozwoju, wdrażania innowacji charakterystyczną dla startupów.

Stanowimy zespół niewielu ponad 60 specjalistów komunikacji mediowej. Łączy nas ciekawość świata i trendów, chęć rozwoju oraz motywacja do poszukiwania nowych, inspirujących rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju biznesu naszych Klientów.

Od lat dynamicznie się rozwijamy zdobywając nowych klientów oraz szereg branżowych wyróżnień tj. Sukces Roku Magazynu Press w 2022 roku czy tytuł „Game Changer” przyznany w Raporcie Agencji Mediowych Media i Marketing Polska 2022.

Współpracujemy z klientami z wielu branż, markami lokalnymi i międzynarodowymi m.in. Żabka, Sandoz, Blik, Semilac, Crunchips, Lajkonik, Meta, Microsoft, Oppo, Agata, Henkel czy Shopee i wielu innych.

Więcej o nas dowiesz się na www.sparkfoundry.pl oraz sprawdź co u nas słuchać na Facebook

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii video w TV i w internecie
  • Udziałem w tworzeniu rekomendacji i strategii mediowych
  • Analizą potrzeb grup celowych, rynku mediów ze szczególnym uwzględnieniem TV oraz Video
  • Przygotowaniem prezentacji post buy/ landscape
  • Przedstawianiem prezentacji przed klientem/agencją

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii TV
  • Bezpośredni kontakt z klientem nie jest Ci obcy i potrafisz zadbać o dobre relacje
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Potrafisz działać samodzielnie, a do tego jesteś zaangażowany
  • Lubisz negocjować
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i tworzenie prezentacji

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna, hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.