Social Media Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad contentem publikowanym w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie wraz z zespołem kreacji postów oraz video publikowanych w social mediach.
  • Opracowywanie strategii działań lokalnych w kanałach marki.
  • Koordynowanie oraz wyznaczanie standardów pracy moderatorów.
  • Kontakt oraz współpraca z globalnym klientem.
  • Przygotowywanie raportów oraz wyciąganie wniosków z prowadzanych działań oraz prezentowanie ich w formie best practice.

Kwalifikacje

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu profilami oraz contentem w mediach społecznościowych.
  • Umiejętność tworzenia edytorial planów oraz ich efektywne wdrażanie.
  • Umiejętność tworzenia strategii działań w mediach społecznościowych.
  • Znajomość Sprinklr lub podobnego narzędzia pozwalającego na efektywne zarządzanie profilami w mediach społecznościowych.
  • Znajomość trendów oraz umiejętne wykorzystanie ich przy planowaniu działań w mediach społecznościowych.
  • Biegłość obsługi narzędzi służących do promocji contentu w mediach społecznościowych (tj. Facebook Business Manager, TikTok For Business)
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków idących z danych kampanijnych.
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego.
  • Doświadczenie w branży automotive będzie plusem!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla jednej z największych marek w branży automotive.
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi.
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych.
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów.
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.