Junior Graphic & Motion Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Saatchi & Saatchi to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Center of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.

Agencja Roku wg KTR 2017 oraz Effie 2017 i 2018. Zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, jedna z 3 najbardziej efektywnych agencji w Polsce (wg Effie 2016), oraz jedna z 2 najbardziej innowacyjnych agencji w Polsce (Innovation AD 2016). Wyróżniona Sukcesem Roku 2016 (wg magazynu Press) oraz Towarem Eksportowym Roku 2016 (wg magazynu MMP).

Opis stanowiska

  • Tworzenie formatów kampanii: social media i bannerowych oraz przeformatowań, kreowanie visuali.
  • Udział w projektach dla obecnych klientów agencji oraz w działaniach new business.
  • Współtworzenie kampanii wizerunkowych i sprzedażowych oraz poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań projektowych.
  • Nauka i doskonalenie warsztatu.
  • Mile widziana chęć brania udziału w niestandardowych, wykorzystujących nowinki technologiczne projektach.

Kwalifikacje

  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu (kampanie digitalowe, w tym banerowe oraz social media, visuale) poparte portfolio zawierającym projekty komercyjne.
  • Znajomość zasad projektowania i wyczucie w budowaniu kompozycji.
  • Doświadczenie w tworzeniu klasycznych i niestandardowych formatów bannerowych i Social Media.
  • Mile widziana umiejętność tworzenia animacji, szczególnie pod kątem Social Media, zgodnych ze specyfikacjami serwisów społecznościowych.
  • Obsługa programów Adobe: Photoshop, After Effects i Illustrator na poziomie dobrym.
  • Znajomość innych programów pakietu Adobe na poziomie podstawowym.
  • Mile widziana znajomość Google Web designer.
  • Umiejętność pracy z brand bookiem marki.
  • Umiejętność pracy ze specyfikacją formatów reklamowych w mediach tradycyjnych, digital oraz social media.
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i reklamie, szczególnie w świecie social media.
  • Pasja i zaangażowanie w realizowane projekty.
  • Umiejętności koncepcyjne w zakresie idei graficznej (wymyślanie lub współtworzenie rozwiązań wizualnych).
  • Otwartość we współpracy między działami, komunikatywność.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Systematyczność i dokładność (Pixel Perfect).

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość pracy przy unikatowych projektach dla największych marek na świecie.
  • Możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami kreacji i designu Saatchi & Saatchi.
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi.
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą").
  • Krótszy dzień pracy w piątki.
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby.
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!