Junior Digital Account Executive at Liquid Thread

  • Pełny etat

Opis firmy

Na początek kilka słów o nas. Publicis Groupe to holding reklamowy skupiający najlepsze agencje marketingowe w Polsce, świadczące usługi z zakresu mediów, kreacji, PR, produkcji i analizy danych. W skład naszej grupy wchodzą agencje Starcom, Zenith, Performics, SPARK, Saatchi&Saatchi, LiquidThread, Leo Butnett, Publicis, Prodigious, Digitas i MSL.

Na co dzień wspieramy naszych Klientów w budowaniu jak najlepszych doświadczeń marketingowych – tworzeniu silnych więzi między marką a konsumentem. Nasza praca przekłada się na liczne nagrody branżowe, które mamy przyjemność odbierać regularnie. Przykład? W ostatnim czasie Starcom otrzymał tytuł najefektywniejszej agencji mediowej w Polsce, a zaraz za nim na podium uplasowały się siostrzane agencje SPARK oraz Zenith.

Dla jakich marek pracujemy? W grono naszych klientów wchodzą takie firmy, jak L’Oreal, Wedel, Disney, Louis Vuitton, Samsung, Kompania Piwowarska, Żabka, Crédit Agricole, Henkel i wielu, wielu innych

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądać Twoja praca?

  • Będzie to przede wszystkim realizacja projektów z zakresu eCommerce i UX
  • Stała obsługa zgłoszeń utrzymaniowych (aktualizacje, modyfikacje, rozbudowy serwisowe)
  • Koordynowanie procesów budowy, optymalizacji i testów LP
  • Tworzenie prezentacji ofertowych, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Dbanie o jakość i terminowość projektów

W ramach tej pozycji będziesz mieć okazję pracować dla naprawdę znanych i lubianych marek. O kim mowa? Szczegóły chętnie przedstawimy podczas rozmowy :)

Kwalifikacje

Czego wymagamy i co będzie potrzebne?

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w agencji interaktywnej lub reklamowej
  • Znajomość świata digital marketingu z naciskiem na usługi eCommerce i UX
  • Umiejętność planowania i koordynacji projektów
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientem

I w sumie tyle. Całej reszty z przyjemnością nauczymy Cię my!

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym :)
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!