Junior Creative Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Deichmann, McCormick, Citibank, PZU, Lorenz Bahlsen.

Opis stanowiska

Praca u nas wygląda tak:

  • obsługujemy znane marki więc budujemy atrakcyjne portfolio, w tym czekać na Ciebie będą projekty dla marki z branży beauty
  • zadania mamy różne, więc czasami organizujemy się
    w multidyscyplinarne zespoły a czasami działamy solo
  • projektujemy kreacje tak, żeby dawać konsumentom intrygujące doświadczenia a markom poczucie, że ich działania są skuteczne
  • wymyślamy formaty i produkty zamiast je powielać
  • śledzimy i wykorzystujemy udostępniane przez media nowe kanały komunikacji
  • bierzemy udział w konkursach na kreatywność i efektywność
  • utrzymujemy kumpelską atmosferę bez nadęcia
  • staramy się, żeby nasza praca dawała nam satysfakcję i frajdę

Kwalifikacje

Dobrze, żebyś miała lub miał:

  • pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji lub swoje własne portfolio
  • znajomość Adobe CC (Photoshop, Illustrator, a może nawet Adobe XD)
  • entuzjazm do wymyślania i szukania rozwiązań, nie tylko tych graficznych
  • umiejętność tworzenia animacji w Adobe After Effects
  • gotowość do wzięcia odpowiedzialności za przydzielone zadania
  • taki angielski, żeby móc się dogadać i napisać argumentację stojącą za wyborem fontu
  • przekrojową znajomość technologii używanych w komunikacji marek
  • wyczucie estetyki i ogólny polot
  • otwartość na ludzi i zmieniający się świat

Dodatkowe informacje

Oferujemy :

  • możliwość realizacji unikalnych projektów dla największych klientów na rynku
  • rozwój zawodowy w uznanej i stale rozwijającej się agencji pod okiem najlepszych specjalistów z branży
  • swobodna wymiana myśli, indywidualny styl pracy, atmosfera, w której można rozwinąć skrzydła
  • stabilne zatrudnienie i współpraca oparta na feedbacku, pozwalająca na harmonijny rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji
  • możliwość nauki dwóch języków obcych na platformie e-tutor dla Ciebie i Twojego partnera
  • możliwość poszerzenia wiedzy poprzez naukę online i dostęp do międzynarodowych case’ów na naszej wewnętrznej platformie Marcel
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), imprez kulturalnych i wczasów tzw. „wczasy pod gruszą”.