Copywriter

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

Opis stanowiska

  • tworzenie kampanii reklamowych i współtworzenie już istniejących, ze szczególnym uwzględnieniem kampanii digital
  • pisanie haseł i tekstów reklamowych oraz wszelka inna praca z tekstem
  • ścisła współpraca z Art Directorem, strategiem oraz accountem w zależności od etapu projektu

Kwalifikacje

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy nad kampaniami zintegrowanymi
  • bardzo dobra znajomość świata reklamy i specyfiki obszaru digital
  • doświadczenie w pracy dla dużych klientów
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy

  • możliwość realizacji unikalnych projektów dla największych klientów na rynku
  • rozwój zawodowy w uznanej i stale rozwijającej się agencji pod okiem najlepszych specjalistów z branży
  • swobodna wymiana myśli, indywidualny styl pracy, atmosfera, w której można rozwinąć skrzydła
  • stabilne zatrudnienie i współpraca oparta na feedbacku, pozwalająca na harmonijny rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji
  • możliwość nauki dwóch języków obcych na platformie e-tutor dla Ciebie i Twojego partnera
  • możliwość poszerzenia wiedzy poprzez naukę online i dostęp do międzynarodowych case’ów na naszej wewnętrznej platformie Marcel
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), imprez kulturalnych i wczasów tzw. „wczasy pod gruszą”.