Junior Account Executive - kampanie 360

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

Opis stanowiska

  • Obsługa projektów (głównie digitalowych, ale także ATL i BTL) pod nadzorem przełożonego dla polskich oraz międzynarodowych marek;
  • Koordynacja projektów od briefu do realizacji;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem, w tym z osobami angielskojęzycznymi;
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, produkcji;
  • Współtworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
  • Bieżące raportowanie.

Kwalifikacje

  • Zainteresowanie digital marketingiem (display, aktywacje konsumenckie, gry, projektowanie stron internetowych, UX) będzie dużym atutem;
  • Pierwsze doświadczenie pracy w agencji reklamowej lub interaktywnej, w tym staże, mile widziane;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Doskonała organizacja czasu i pracy;
  • Dbałość o szczegóły, zaangażowanie w projekty;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2 (wymagane)
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office w stopniu średniozaawansowanym

Dodatkowe informacje

Benefity

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym :)
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!