PR Senior Account Executive/ PR Junior Account Manager( energetyka, technologie)

  • Pełny etat

Opis firmy

MSL, należąca do Grupy Publicis, jest wyspecjalizowaną w komunikacji i budowaniu zaangażowania grupą doradców. Obszary naszej działalności to zarządzanie reputacją, komunikacja korporacyjna, pomoc w kryzysie i public affairs. Mamy kompetencje w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu silnych marek i kreowaniu programów konsumenckich online i offline. Naszym klientom zapewniamy doskonałe relacje z mediami, blogerami i liderami opinii, identyfikujemy czyj głos ma znaczenie w danej sprawie. Konsulting MSL to także społeczna odpowiedzialność biznesu, kształtowanie marki pracodawcy czy komunikacja finansowa.

MSL zatrudnia ponad 3 500 osób w prawie 100 biurach na całym świecie. Jest największą siecią komunikacyjną w Europie oraz na szybko rosnących rynkach Chin i Indii. Jesteśmy także wiodącą firmą doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz HUB-em na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. „The Holmes Report” przyznał nam tytuł najlepszej agencji konsultingowej w tej części świata. W Polsce zatrudniamy blisko 100 konsultantów, pracujących w wyspecjalizowanych zespołach dla takich sektorów rynku jak FMCG, farmacja, bankowość i finanse, technologie, nieruchomości, handel, przemysł ciężki i zbrojeniowy.

Opis stanowiska

Zespół Financial & Corporate Communication MSL zajmuje się szeroko rozumianą reputacją przedsiębiorstw – budujemy holistyczne strategie komunikacyjne, zajmujemy się relacjami z mediami i decydentami. Poruszamy tematy ważne i nieobojętne światopoglądowo, podejmujemy się najcięższych wyzwań i zatrudniamy prawdziwych ekspertów.

Do zespołu dedykowanego tematom energetycznym, przemysłowym i technologicznym szukamy PR Junior Account Managera.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • planowania i wdrażania strategii komunikacji dla klientów
  • umiejętności doradztwa w obszarze komunikacji korporacyjnej i issue management
  • wiedzy na temat biznesu, środowiska legislacyjnego, bieżących wyzwań i trendów
  • koordynacji działań zespołu
  • bieżącej współpracy z klientem
  • kontaktów z dziennikarzami, liderami opinii, ekspertami
  • organizacji wydarzeń oraz projektów specjalnych
  • zarządzania budżetami projektowymi
  • udziału w procesach new business - współtworzenia ofert dla obecnych i potencjalnych klientów firmy

Kwalifikacje

Jeżeli masz:

  • min. 4-5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji (tematyka biznesowa, energetyczna, przemysłowa i technologiczna będą kluczowym atutem)
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami komunikacyjnymi oraz zarządzaniu zespołem
  • doskonałą znajomość rynku mediów z naciskiem na media biznesowe i branżowe
  • wiedzę o trendach i kanałach komunikacji wysoko rozwinięty warsztat i etos PR-owca (lekkie pióro, wysokie standardy obsługi klienta, etc.)
  • kreatywność i odwagę do proponowania niestandardowych rozwiązań
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • pewność siebie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • nastawienie na rozwój, proaktywność oraz doskonalenie własnego warsztatu
  • nastawienie na pracę zespołową i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (kontakt z klientem w jęz. angielskim, przygotowywanie materiałów i prezentacji)

Dodatkowe informacje

Benefity :

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!

Zaaplikuj klikając w przycisk „Jestem zainteresowany” bądź wysyłając nam swoje CV na adres [email protected]