PR Consultant ( komunikacja produktowa)

  • Pełny etat

Opis firmy

Publicis Consultants jest agencją doradztwa komunikacyjnego należącą do Publicis Groupe - jednej z największych na świecie sieci komunikacyjnych. Zapewniamy strategiczne i kompleksowe doradztwo Public Relations. Specjalizujemy się w zakresie PR korporacyjnego i produktowego. Prowadzimy także kampanie CSR oraz realizujemy Zintegrowane Kampanie Komunikacyjne oferując przy tym pełne spektrum narzędzi z obszaru PR i e-PR. Doradzamy naszym klientom jak prowadzić działalność biznesową z dbałością o reputację, jak również wspieramy ich w zarządzaniu kryzysowym.

Naszą misją jest budowanie silnych marek oraz długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i skutecznej komunikacji.

Dzięki pełnemu wdrożeniu modelu Power of One, Publicis Groupe w Polsce stał się zintegrowaną i spójną wewnętrznie platformą, dającą naszym pracownikom dostęp do wiedzy i innowacyjnych narzędzi komunikacyjnych, a klientom do usług, kompetencji i talentów wspierających ich biznes.

Opis stanowiska

  • prowadzenie i wsparcie przy projektach z zakresu komunikacji produktowej
  • realizacja strategii komunikacji dla klientów m.in. z branży beauty, FMCG
  • bieżąca współpraca z klientem;
  • tworzenie tekstów i materiałów prasowych oraz  kontakty z dziennikarzami, influencerami;
  • bieżące kontakty z mediami branżowymi, gospodarczymi i ogólnoinformacyjnymi;
  • organizacja wydarzeń oraz projektów specjalnych;
  • wsparcie w przygotowywaniu prezentacji i raportów, monitoringów medialnych i audytów komunikacyjnych;
  • przygotowywanie i rozliczanie budżetu projektu;
  • wsparcie w zakresie przygotowywanie prezentacji ofertowych dla potencjalnych klientów agencji.

Kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie komunikacji (PR/marketing);
  • umiejętność tworzenia profesjonalnych i zrozumiałych tekstów (w języku polskim i angielskim);
  • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji w Internecie;
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna;
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne;
  • duża samodzielność w działaniu i odpowiedzialność;
  • nastawienie na rozwój oraz doskonalenie własnego warsztatu;
  • zainteresowanie branżą FMCG, trendami na rynku marek beauty,  oraz znajomość social mediów będą dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Benefity :

Co zyskasz dołączając do Publicis Consultants?

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole z doświadczonymi konsultantami o wielu specjalizacjach.
  • Możliwość pracy dla znanych, międzynarodowych marek.
  • Nieformalny styl pracy.
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń, warsztatów i unikalnych narzędzi Publicis Groupe
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej.