Graphic Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Założona w 1926 roku Grupa Publicis jest trzecią największą grupą komunikacyjną na świecie. Dzięki unikalnemu połączeniu kreatywności i technologii, jesteśmy liderem zmian transformacji biznesowej.

Publicis Commerce jest naszą marką dedykowaną rozwojowi oferty eCommerce dla międzynarodowych i lokalnych Klientów z obszaru CPG, elektroniki użytkowej, retail, premium i finansów. Dostarcza usługi z zakresu badania zachowań konsumenckich w ekosystemie eCommerce, projektowania, produkcji i audytu contentu eCommerce oraz projektowania i wdrożeń technologicznych platform omnichannel oraz generowania ruchu i optymalizacji sprzedaży w obrębie sklepów internetowych.

Opis stanowiska

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu (serwisy www, kampanie iMedia, materiały digital) poparte portfolio zawierającym projekty komercyjne.
  • Znajomość zasad i wyczucie w budowaniu kompozycji.
  • Znajomość zasad i wyczucie w budowaniu typografii.
  • Doświadczenie w tworzeniu fotomanipulacji i/lub ilustracji
  • Obsługa programów Adobe: Photoshop i Illustrator, InDesign na poziomie dobrym.
  • Znajomość innych programów pakietu Adobe na poziomie podstawowym
  • Mile widziana znajomość na poziomie podstawowym innych programów graficznych (Sketch, InVision, Affinity, Principle, Framer, Cinema 4D).
  • Umiejętność pracy z brand bookiem marki.
  • Znajomość specyfikacji formatów reklamowych w mediach tradycyjnych, digital oraz social media.
  • Znajomość aktualnych, światowych trendów w projektowaniu graficznym i reklamie.
  • Pasja i zaangażowanie w realizowane projekty.
  • Umiejętności koncepcyjne w zakresie idei graficznej (wymyślanie lub współwymyślanie rozwiązań wizualnych).
  • Otwartość we współpracy między działami, komunikatywność.
  • Doskonała organizacja czasu pracy.
  • Systematyczność i dokładność (Pixel Perfect).
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Kwalifikacje

  • Tworzenie projektów digitalowych (www, iMedia), visuali oraz koncepcji wizualnych dla klientów agencji.
  • Współtworzenie kampanii wizerunkowych i sprzedażowych oraz poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań projektowych.
  • Wsparcie dla mniej doświadczonej części zespołu designerów.
  • Mile widziana chęć brania udziału w projektach o potencjale nagrodowym oraz samodzielne wyszukiwanie projektów dodatkowych.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!