Media Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • Koordynacją działań mediowych prowadzonych dla L’Oreal Poland & Baltics w państwach bałtyckich.
  • Współpracą z działem marketingu L’Oreal Polska & Baltics oraz z polskim zespołem Starcom’u odpowiedzialnym za planowanie komunikacji w całym regionie PL+BL w celu realizacji rocznych planów działań.
  • Przygotowywaniem rocznego flowchartu działań Klienta na Bałtykach.
  • Współpracą z agencjami mediowymi w państwach bałtyckich (sieć Publicis) w celu realizacji kampanii mediowych (roczny flowchart).
  • Pracą przy raportowaniu działań własnych i konkurencji na Bałtykach.

Kwalifikacje

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie).
  • Świetnej organizacji pracy.
  • Wysokiego poziom asertywności.
  • Podstaw znajomości zasad tworzenia i rozliczania kampanii w mediach offline i online (zapewniamy dodatkowo podstawowe kursy mediowe).

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych