Account Manager ( kampanie 360)

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

Opis stanowiska

Rolą Account Managera będzie:

  • Aktywny udział w realizacji materiałów BTL, kampanii 360, i niestandardowych projektów komunikacyjnych pod nadzorem przełożonego
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Tworzenie prezentacji, harmonogramów, podsumowań projektów
  • Bieżące raportowanie
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, produkcji TV/radio oraz digital i DTP oraz partnerami, wskazanymi przez klienta

Kwalifikacje

Kompetencje na tym stanowisku obejmują:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej, najchętniej dla branży telekomunikacji, farmacji, bądź finansów
  • Umiejętność planowania i koordynowania projektów
  • Znajomość kanałów mediów społecznościowych będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Dbałość o szczegóły, zaangażowanie w projekty
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
  • Umiejętność tworzenia prezentacji, harmonogramów
  • Doskonała organizacja czasu i pracy
  • Otwartość na zmiany & cierpliwość & poczucie humoru J
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!