Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

  • Pełny etat

Opis firmy

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej Publicis. Jesteśmy wewnętrznym Shared Service Center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. fakturowania i rozliczeń.

Opis stanowiska

·       poprawne i terminowe wystawianie faktur (faktury sprzedaży, korekt sprzedaży, faktur zaliczkowych) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi;

·       księgowanie faktur oraz kontrola poprawności księgowań faktur sprzedaży w systemie finansowo- księgowym;

·       odpowiedzialność za kompletowanie dokumentacji fakturowej zgodnej z wytycznymi agencji w celu prawidłowego wystawienia i wysłania faktury do klienta;

·       bieżąca analiza i kontrola zapisów w systemie finansowo-księgowym w celu poprawnego i terminowego fakturowania;

·       bieżąca analiza otwartych zleceń w celu terminowego fakturowania i obsługi zleceń agencyjnych;

·       przygotowanie innych raportów zleconych przez przełożonego oraz wymaganych przez agencje;

przygotowanie dokumentacji dla potrzeb audytu zewnętrznego i wewnętrznego.

Kwalifikacje

  • podstawowa wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, preferowane doświadczenie w księgowości;
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym;
  • znajomość programu MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym;
  • dbałość o szczegóły, terminowość, zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe informacje

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, Multisport, e-Tutor; dostęp do e-learningu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznej atmosferze, w środowisku międzynarodowym
  • świeże owoce
  • brak dress code