Junior Communication Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi.

W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Lidl, Blik, Allegro, Wedel, Storck, Frosta, Lorenz Bahlsen.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizacja projektów zintegrowanych i kampanii social, display dla powierzonych klientów
  • Monitorowanie przebiegu projektów oraz kontrola kosztów
  • Współtworzenie strategii komunikacji marek w social mediach
  • Planowanie komunikacji oraz tworzenie angażujących treści na kanały social media
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, raportowanie bieżących działań, przedstawianie rekomendacji
  • Współpraca z działami strategii, kreacji oraz studio
  • Budowanie relacji z klientami

Kwalifikacje

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na mediaplanach (znajomość aktualnych formatów social i display i specyfikacji; doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów pod mediaplan; kontakt z agencjami mediowymi)
  • Umiejętność lub chęć prowadzenia projektów, a w tym – kosztorysowanie, kontakt z klientem, układanie pracy pomiędzy działami agencyjnymi
  • Doświadczenie w tworzeniu contentu na social media
  • Znajomość powerpointa
  • Dobry angielski
  • znajomość rynku influ, social, TikToka, trendów digital etc.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!