Web Analyst (Junior / Regular)

  • Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne:Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi IS, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Wdrażaniem GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach
  • Weryfikacją poprawności wdrożenia GTM/GA na stronach – APAM Tool;
  • Implementacją eventów oraz kodów konwersji na stronach klient;
  • Analizą wyników oraz przygotowywanie rekomendacji;
  • Przeprowadzaniem testów A/B strony oraz aplikacji;
  • Przygotowaniem tagging planów dla nowych stron w oparciu o wytyczne klienta;
  • Przeprowadzaniem audytów stron i aplikacji;
  • Współpracą z zespołami klienckimi;
  • Obsługą oraz implementacja narzędzi UX (HotJar, CrazyEgg, …).

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz praktyczną znajomość Google Analytics i Google Tag Manager;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość języków (Python, JavaScript, HTML, …).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy unikatowych projektach dla największych marek na świecie;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Hybrydowy model pracy;
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby.

Filmy do obejrzenia