UX/UI Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi.

W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Lidl, Blik, Allegro, Wedel, Storck, Frosta, Lorenz Bahlsen.

Opis stanowiska

  • Projektowanie Landing Page’y sprzedażowych w oparciu o wnioski z poprzednich kampanii
  • Współudział w projektowaniu i rozwoju poszczególnych podróży klienta w procesach obsługowych i sprzedażowych
  • Przeprowadzanie mikro-projektów fazy discover – audyty UX, analiza konkurencji, UJM itp.
  • Optymalizacja wypracowanych rozwiązań w oparciu o wnioski z testów A/B i badań z użytkownikami
  • Bliski kontakt z Klientem (możliwość samodzielnego prowadzenia projektów UX w bezpośredniej relacji z zespołem Klienckim)
  • Bliska współpraca z zespołem wdrożeniowym (briefing i odbiór projektu)

Kwalifikacje

Kogo poszukujemy:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze UX design
  • Doświadczenie w projektowaniu web i mobile
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania na potrzeby web: Adobe XD, Photoshop, Ilustrator
  • Umiejętność analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z udziałem Klienta
  • Pixel-perfect precision

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!