Senior Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją mediową Spark Foundry i wraz ze Starcom oraz Zenith należymy do struktur Publicis Groupe. Łączymy skalę i siłę Publicis Media - lidera polskiego rynku mediowego (wg Recma) z otwartością do rozwoju i wdrażania innowacji charakterystyczną dla startupów.

Stanowimy zespół ponad 60 specjalistów komunikacji mediowej. Łączy nas ciekawość świata i trendów, chęć rozwoju oraz motywacja do poszukiwania nowych, inspirujących rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju biznesu naszych Klientów.

Od lat dynamicznie rozwijamy się, zdobywając nowych klientów oraz szereg branżowych wyróżnień, tj. Sukces Roku Magazynu Press w 2022 roku czy tytuł „Game Changer” przyznany w Raporcie Agencji Mediowych Media i Marketing Polska 2022.

Współpracujemy z klientami z wielu branż, markami lokalnymi i międzynarodowymi, takimi jak: Żabka, Sandoz, Blik, Semilac, Crunchips, Lajkonik, Meta, Microsoft, Oppo, Agata, Henkel czy Shopee i wielu innych.

Więcej o nas dowiesz się na www.sparkfoundry.pl oraz sprawdź co u nas słuchać na Facebook.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Bezpośrednią współpracą z klientami
  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych dla klientów głównie w mediach online, ale także offline
  • Aktywnym udziałem w tworzeniu strategii mediowych bazujących na zrozumieniu biznesu klientów
  • Prezentowaniem planów i strategii przed klientami
  • Bliską współpracą z działami specjalistycznymi w ramach Grupy Publicis
  • Bliską współpracą z agencjami kreatywnymi, badawczymi i innymi partnerami mediowymi
  • Uczestnictwem w warsztatach wraz z klientem i innymi partnerami biznesowymi klienta
  • Dbaniem o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w kampaniach klienta

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w mediach
  • Masz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii digital, znajomość innych mediów mile widziana
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Czynne uczestnictwo w warsztatach sprawia Ci przyjemność
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej z zapleczem Publicis Media
  • Opiekę i mentoring doświadczonego menadżera, dla którego rozwój pracowników jest nadrzędnym celem
  • Bogatą ofertę szkoleń z priorytetem na rozwój kompetencji w obszarze Digitalu (Program Digital Masters) wraz z możliwością przygotowań do certyfikacji, tj. DIMAQ, Meta Blueprint, TikTok czyTwitch.tv
  • Pracę w stosunkowo niewielkiej Agencji, w której budujemy kulturę współpracy i wymiany doświadczeń między zespołami klienckimi
  • Możliwość czerpania inspiracji od zespołu Strategii i Innowacji oraz w czasie comiesięcznych FIRE-UPów, gdzie dzielimy się doświadczeniami i inspiracjami, a młodsi pracownicy w przyjaznej atmosferze ćwiczą kompetencje prezentacyjne
  • Możliwość pracy międzyzespołowej i na różnorodnych briefach w ramach prowadzonych warsztatów i burz mózgów
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach oraz projektach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy benefitowej Nais i Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość skorzystania z dedykowanej platformy do nauki nawet dwóch języków obcych, dla Ciebie i dowolnej, wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę doświadczeń z plannerami z całego świata
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym wybranym wspólnie w ankiecie pracowniczej: 2 dni z biura spotykając się zawsze ze swoim zespołem i managerem / 3 dni z domu