Senior Communications Planner / Communications Planner

  • Domaniewska 44a, Warszawa, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją mediową Spark Foundry, należącą do struktur Publicis Groupe. Łączymy skalę i siłę globalnej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów. Przedsiębiorczość, nowatorskie podejście do biznesu oraz otwartość na zmiany i eksperymentowanie to cechy startupów, które są nam bardzo bliskie. W połączeniu z doświadczeniem, wysiłkiem wkładanym w rozwój biznesu klientów oraz chęcią rozumienia motywów podejmowania decyzji, możemy dostarczać naszym Klientom najlepsze efekty działań.

Nasze kompetencje wykraczają daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym, a obejmują między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, marketing efektywnościowy i doradztwo w obszarze transformacji digitalowej.

Pracujemy dla dużych i znanych klientów i co roku zdobywamy dla nich najbardziej prestiżowe nagrody, za efektywne i kreatywne kampanie.

Więcej na www.sparkfoundry.pl oraz Facebook

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

·       Bezpośrednią współpracą z klientami

·       Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych dla klientów głównie w mediach online ale także offline

·       Aktywnym udziałem w tworzeniu strategii mediowych bazujących na zrozumieniu biznesu klientów

·       Prezentowaniem planów i strategii przed klientami

·       Bliską współpracą z działami specjalistycznymi w ramach Grupy Publicis

·       Bliską współpracą z agencjami kreatywnymi, badawczymi i innymi partnerami mediowymi

·       Uczestnictwem w warsztatach wraz z klientem i innymi partnerami biznesowymi klienta

·       Dbaniem o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w kampaniach klienta

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w mediach
  • Masz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • Masz doświadczenie w zakresie planowania i zakupu kampanii digital, znajomość innych mediów mile widziana
  • Lubisz liczyć i analizować dane a Exel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Czynne uczestnictwo w warsztatach sprawia Ci przyjemność
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę dla ciekawych i rozwojowych klientów
  • Pracę w modelu hybrydowym (połączenie pracy zdalnej z pracą w biurze)
  • Realne możliwości rozwoju dzięki bogatej ofercie szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych

Filmy do obejrzenia