Junior Creative Desinger

  • Pełny etat

Opis firmy

Dlaczego Cię szukamy?

Bo w LiquidThread wierzymy, że w Polsce jest wielu młodych, energicznych, kreatywnych ludzi, którym potrzebne jest miejsce stabilnej pracy wspierające rozwój ich talentów.

Opis stanowiska

Praca u nas wygląda tak:

  • obsługujemy duże, znane marki więc budujemy atrakcyjne portfolio
  • zadania mamy różne, więc czasami organizujemy się
    w multidyscyplinarne zespoły a czasami działamy solo
  • projektujemy kreacje tak, żeby dawać konsumentom intrygujące doświadczenia a markom poczucie, że ich działania są skuteczne
  • wymyślamy formaty i produkty zamiast je powielać
  • śledzimy i wykorzystujemy udostępniane przez media nowe kanały komunikacji
  • bierzemy udział w konkursach na kreatywność i efektywność
  • utrzymujemy kumpelską atmosferę bez nadęcia
  • staramy się, żeby nasza praca dawała nam satysfakcję i frajdę

Kwalifikacje

Dobrze, żebyś miała lub miał:

  • trochę doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji ale jeśli masz zapał i jesteś samoukiem, to doświadczenie zdobędziesz u nas
  • trochę projektów zrobionych w Adobe CC (Photoshop, Illustrator,
    a może nawet Adobe XD)
  • entuzjazm do wymyślania i szukania rozwiązań, nie tylko tych graficznych
  • chęć nauki, ćwiczenia, usamodzielnienia się
  • gotowość do wzięcia odpowiedzialności za przydzielone zadania
  • taki angielski, żeby móc się dogadać i napisać argumentację stojącą za wyborem fontu
  • przekrojową znajomość technologii używanych w komunikacji marek
  • wyczucie estetyki i ogólny polot
  • otwartość na ludzi i zmieniający się świat

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!