Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Spark Foundry jest globalną agencją mediową należącą do holdingu Publicis Groupe. Agencja łączy skalę i siłę międzynarodowej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów. Przedsiębiorczość, nowatorskie podejście do biznesu, otwartość na zmiany i eksperymentowanie, to cechy, które łączą Spark Foundry z klientami agencji, wśród których są takie marki jak Żabka, Blik, Agata, The Lorenz Bahlsen, Sandoz. Kompetencje Spark Foundry wykraczają daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym i obejmuję między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, e-commerce oraz doradztwo w dziedzinie digital transformation. Agencja regularnie zdobywa wyróżnienia i nagrody za efektywność i kreatywność kampanii. W 2021 zdobyła 2 miejsce w rankingu Agencji mediowych oraz 5 nagród w konkursie Effie Awards, 4 nagrody i Wyróżnienie w konkursie MIXX Awards, a takżeBrąz w Innovation oraz Wyróżnienie w konkursie Kreatura.

Więcej na www.sparkfoundry.pl oraz Facebook.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem kampanii reklamowych dla klienta w mediach online oraz offline
  • Monitorowaniem i rozliczaniem przebiegu kampanii
  • Przeprowadzaniem analiz i tworzeniem raportów
  • Analizą grup celowych i trendów rynkowych
  • Przygotowywaniem pełnych prezentacji analiz konkurencji
  • Ewaluacją ofert mediowych
  • Współpracą z agencją reklamową oraz partnerami mediowymi

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na stanowisku plannerskim w domu mediowym
  • Masz doświadczenie w zakresie zakupu kampanii display oraz ogólną wiedzę o pozostałych kanałach digitalowych i trendach w obszarze komunikacji w Internecie
  • Lubisz liczyć i analizować dane, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji, w ciekawym, ambitnym obszarze danych i technologii
  • Dużą różnorodność zadań i swobodę w działaniu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • Duża elastyczność pracy (pracujemy w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej)
  • Work Your World - możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie przez 6 tygodni w roku oraz dostęp do wewnętrznej platformy Home Swap Home
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole, pełnym pozytywnej energii :)

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.