Digital Communications Planner

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją mediową Spark Foundry, należącą do struktur Publicis Groupe. Łączymy skalę i siłę globalnej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów. Przedsiębiorczość, nowatorskie podejście do biznesu oraz otwartość na zmiany i eksperymentowanie to cechy startupów, które są nam bardzo bliskie. W połączeniu z doświadczeniem, wysiłkiem wkładanym w rozwój biznesu klientów oraz chęcią rozumienia motywów podejmowania decyzji, możemy dostarczać naszym Klientom najlepsze efekty działań.

Nasze kompetencje wykraczają daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym, a obejmują między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, marketing efektywnościowy i doradztwo w obszarze transformacji digitalowej.

Pracujemy dla takich klientów jak m.in.: Żabka, Lenovo, Motorola, Microsoft, erli.pl, Storytel  Agata, Blik, Sandoz, Aviva, The Lorenz Bahlsen, Storytel, 4finance (Vivus), Podravka, Łowickie. Co roku zdobywamy dla nich najbardziej prestiżowe nagrody, za efektywne i kreatywne kampanie.

Więcej na www.sparkfoundry.pl oraz Facebook

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem i zakupem w mediach on-line ze szczególnym naciskiem na programmatic
  • Będziesz uczestniczył w tworzeniu rekomendacji mediowych oraz prezentacji startegicznych
  • Przygotowywaniem i prezentowaniem dokumentów post buy i competitive review
  • Analizą grup celowych, rynku mediów oraz aktywności konkurencji
  • Dodatkowo, będziesz współpracował z komórkami odpowiedzialnymi za m.in. Social Media, SEM|SEO, Performance, RTB, Product Placement

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w planowaniu i zakupie kampanii on-line (preferowane doświadczenie w kampaniach programmatic)
  • Sprawnie liczysz i posiadasz umiejętności analityczne
  • Jesteś otwarty i lubisz pracę zespołową
  • Posiadasz praktyczną znajomość Excela - tabele przestawne, filtry i formuły nie mają przed Tobą żadnych tajemnic :)
  • Komunikujesz się sprawnie w języku angielskim

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy w młodym, otwartym zespole
  • Wiedzę, szkolenia i projekty, dzięki którym będziesz się rozwijać
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pyszną kawę i świeże owoce