Influencer Marketing Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

LiquidThread należy do struktur Publicis Media w Polsce, które są częścią jednego z największych holdingów reklamowych na świecie Publicis Groupe. Projektujemy i wdrażamy innowacyjne oraz angażujące odbiorców działania content marketingowe. Na polskim rynku, w ramach Publicis Media, ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi departamentami i agencjami, które dostarczają klientom wszystkie kluczowe usługi marketingowe w tym między innymi: strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, analitykę i badania, technologię i zarządzanie danymi. W Polsce LiquidThread w różnych obszarach pracuje z kilkudziesięcioma klientami i markami, wśród których są między innymi: The Coca-Cola Company, T-Mobile Polska, Mondelez Polska, Lidl, Blik, Allegro, Wedel, Storck, Frosta, Lorenz Bahlsen.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Samodzielne przygotowanie i realizacja kampanii z udziałem influencerów
  • Kontrola kosztów, monitorowanie przebiegu projektów oraz bieżąca optymalizacja
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, raportowanie oraz przedstawianie rekomendacji
  • Kontaktem i współpracą z twórcami internetowymi
  • Współpraca z działem strategii
  • Rozwój relacji z Klientami
  • Umacnianiem i rozwijaniem kompetencji Influencer Marketingu dla Publicis Media

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz min. 2‑letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii z influencerami w różnych kanałach oraz zrozumienie całego procesu przygotowania kampanii z ich udziałem
  • Doskonale znasz rynek influencerski oraz trendy na nim panujące
  • Świetnie obracasz się w tematyce kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i TikTok oraz masz doświadczenie w tworzeniu treści w tych kanałach
  • Posiadasz umiejętność pracy na briefach
  • Potrafisz przeprowadzić research twórców oraz analizę efektów działań z influencerami
  • Umiesz podać przykłady dobrych kampanii z twórcami internetowymi
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • Umiesz rozwiązywać problemy i działać w sytuacjach kryzysowych
  • Potrafisz wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w powierzane obowiązki
  • Jesteś samodzielny i nie boisz się nowych wyzwań

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Praca z pozytywnymi ludźmi, którzy sprawią, że w poniedziałek nie będziesz miał problemu ze wstaniem z łóżka :)
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!