Digital Strategy & Innovations Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją mediową Spark Foundry, należącą do struktur Publicis Groupe. Łączymy skalę i siłę globalnej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów. Przedsiębiorczość, nowatorskie podejście do biznesu oraz otwartość na zmiany i eksperymentowanie to cechy startupów, które są nam bardzo bliskie. W połączeniu z doświadczeniem, wysiłkiem wkładanym w rozwój biznesu klientów oraz chęcią rozumienia motywów podejmowania decyzji, możemy dostarczać naszym Klientom najlepsze efekty działań.

Nasze kompetencje wykraczają daleko poza obszar standardowych usług związanych z biznesem mediowym, a obejmują między innymi analitykę, technologię marketingową, content marketing, marketing efektywnościowy i doradztwo w obszarze transformacji digitalowej.

Pracujemy dla takich klientów jak m.in.: Żabka, Lenovo, Motorola, Microsoft, erli.pl, Storytel  Agata, Blik, Sandoz, Aviva, The Lorenz Bahlsen, Storytel, 4finance (Vivus), Podravka, Łowickie. Co roku zdobywamy dla nich najbardziej prestiżowe nagrody, za efektywne i kreatywne kampanie.

Więcej na www.sparkfoundry.pl oraz Facebook

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Dbanie o rozwój kompetencji digitalowych w zespole SparkFoundry, współudział w wyznaczeniu priorytetów w tym zakresie i celów rozwojowych, programów szkoleniowych i projektów o charakterze edukacyjnym we współpracy z talent Team i działami wyspecjalizowanymi w Grupie.
  • Bezpośrednia współpraca z kluczowymi Klientami Agencji. Inspirowanie i rozwijanie zaawansowanych i/lub innowacyjnych projektów Digitalowych u kluczowych klientów we współpracy z zespołami klienckimi.
  • Inspirowanie, rozwój i współtworzenie nowych ofert czy produktów w obszarze Digital w Grupie Publicis we współpracy z ekspertami digital z pozostałych jednostek.
  • Dbanie o wizerunek Spark Foundry jako eskapada w obszarze digital poprzez:
    • reprezentowanie agencji w mediach i na konferencjach branżowych, oraz w przetargach w charakterze wysokiej klasy eksperta digital;
    • odpowiedzialność za edukację zespołu
  • Bieżący konsulting i wspawacie merytoryczne dla zespołów klienckich i klientów w najbardziej zaawansowanych lub innowacyjnych projektach digitalowych oraz w projektach wymagających koordynacji różnorodnych specjalizacji w Grupie lub różnych zespołów klienckich.

Kwalifikacje

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia na stanowisku digitalowym w agencji digitalowej lub domu mediowym
  • Jesteś miłośnikiem tutoriali
  • Posiadasz strategiczne rozumienie digitalu i jego roli z innymi mediami, omnichannel itp.
  • Masz silne nastawienie na performance i KPI
  • Challengujesz statusu quo
  • Sprawnie zarządzasz projektami oraz swoim czasem

Dobra znajomość narzędzi:

Konieczne:

  • Google Marketing Platform, DV360, Google Ads, Google Analytics
  • Facebook Business Suite
  • Megapanel, AdReal, AdReport

Mile widizane:

  • UX: HotJar, Yandex Metrika
  • TGI, GWI, SimiliarWeb

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!