Senior SEO Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia blisko 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom jest najbardziej efektywną agencją w Polsce według globalnego rankingu Global Effie Index 2016. Obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowaniem, prowadzeniem i optymalizacją kompleksowych działań SEO w celu realizacji zakładanych KPI
  • Obsługą klienta w zakresie kampanii SEO
  • Przygotowywaniem trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań
  • Przygotowywaniem harmonogramów prac wraz z kosztorysami
  • Przygotowywaniem raportów, prezentacji podsumowujących działania SEO oraz prezentacji strategicznych
  • Udziałem w projektach nowo biznesowych
  • Budowaniem pozytywnej relacji z klientem
  • Dbaniem o najwyższy poziom merytoryczny w dziedzinie SEO

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie przy technicznym prowadzeniu kampanii SEO
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Praktycznie znasz Google Analytics, Google Search Console oraz narzędzia SEO (Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog i inne)
  • Rozwijasz swoją wiedzę w obszarze link buildingu, content marketingu, optymalizacji on-site oraz audytów SEO
  • Znasz podstawy HTML i CSS
  • Potrafisz trafnie analizować i prezentować dane - sprawnie korzystasz z programów MS Excel i PowerPoint, tworzysz prezentacje w sposób logiczny i czytelny
  • Stały kontakt z klientem nie stanowi dla Ciebie problemu

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Możliwość pracy przy unikatowych projektach dla największych marek na świecie;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Międzynarodowe środowisko pracy