Branded Content Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy częścią holdingu reklamowego Publicis Groupe, jednej z trzech największych grup komunikacyjnych na świecie. Działając zgodnie z filozofią „Power of One” wykorzystujemy cały kapitał wiedzy, talentów, narzędzi i technologii, by realnie wpływać na wzrost wartości marek i całego biznesu naszych Klientów, odpowiadając w ten sposób na strategiczne cele jakie przed nami stawiają.

W Polsce w ramach Publicis Groupe działają dwa centra kompetencyjne :Publicis Communications i Publicis Media, które, pod jednym Zarządem, ściśle ze sobą współpracują, uzupełniając i łącząc kluczowe kompetencje z obszarów: kreacji, doradztwa, wspierania sprzedaży oraz działań w sferze transformacji biznesu.

Nasze Agencje: Leo Burnett, Publicis, Saatchi&Saatchi, MSL, Arc, Prodigious, Starcom, Zenith, Spark Foundry, LiquidThread i Performics, wraz z wyspecjalizowanymi departamentami Publicis Communications i Publicis Media, zatrudniają ponad 1200 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia i kreacja, komunikacja marketingowa, planowanie i zakup mediów, public relations, public affairs, CSR, content marketing, produkcja filmowa oraz transformacja biznesowa.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przygotowanie ofert aktywności branded contentowych zgodnych z briefem komunikacyjnym
  •  Dbanie o jakość realizacji działań branded contentowych (nadzór na planie/ przekazywanie ustaleń/ dbałość o branding/ ekspozycję marki)
  • Udział w spotkaniach z klientami (briefing/ prezentacja oferty/ prezentacja strategii)
  • Ścisła współpraca z mediami w zakresie integracji marek z treściami wydawców

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w obszarze Branded Content (realizacja lokowań) zarówno w TV jak i w innych mediach (mile widziane doświadczenie w pracy w  agencji mediowowej/ branży reklamowej/ po stronie medium)
  • Wiesz, co oznaczają skróty AMR i UU (dodatkowe punkty za znajomość narzędzi: AdvantEdge i Pentagon)
  • Znasz angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • Lubisz pracę z klientem
  • Jesteś dobrze zorganizowany i sprawnie działasz pod presją czasu
  • Lubisz pracować w dynamicznym i kreatywnym środowisku.

Dodatkowe informacje

Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!