Data Strategy Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • Rozwojem strategii danowych zgodnie z Frameworkiem Publicis Groupe oraz wdrożeniem przyjętych strategii;
  • Rozwojem nowych produktów i usług z obszaru zarządzania danymi, aktywacją danych oraz analizami (na bazie rozwiązań BigTech oraz AdTech i MarTech, szczególnie GMP/GCP);
  • Kompleksowym doradztwem: od diagnozy, przez wybór rozwiązań, potencjalnych partnerów zewnętrznych po nadzór nad audytem istniejącego stacku technologicznego i wdrożenia nowych rozwiązań;
  • Przygotowaniem rekomendacji w zakresie wyboru technologii na potrzeby zbierania, zarządzania, analizowania i aktywowania zgromadzonych danych;
  • Nadzorem nad implementacją i integracją narzędzi - z obszarów Google Marketing Platform, AdTech, Marketing Automation, DMP, Web Analytics.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli masz:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na narzędziach googlowych i chęć wykorzystania dotychczas zdobytego doświadczenie w rozwoju produktów i usług;
  • Doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w zakresie:
    • AdTech – tj. znajomość narzędzi i platform wykorzystywanych na potrzeby wyświetlania reklam (np. Ad Server, DSP, SSP), w szczególności rozwiązań takich firm jak Google czy Adform.
  • Doświadczenie w pracy z takimi technologiami jak Google Marketing Platform, Google Cloud Platform, Salesforce, Adobe, Smart, Flashtalking czy Sizmek będzie mile widziane;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i platformami do zbierania, zarządzania i analizowania dużych zakresów danych o użytkownikach i konsumentach – np. DMP/CDP, Webanalytics – w szczególności rozwiązania takich firm jak Google czy Adform. Doświadczenie pracy z innymi technologiami jak np. SalesForce będzie mile widziane.

Poza tym oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami (doświadczenie w zarządzaniu projektami o podłożu technologicznym będzie mile widziane);
  • Dobrej komunikacji oraz umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów;
  • Umiejętności tworzenia rekomendacji strategicznych;
  • Wysokich umiejętności prezentacyjnych.

Dodatkowe informacje

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!