Account Manager (ATL/BTL/Digital)

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją kreatywną, częścią międzynarodowej sieci działającej na świecie od 1935 roku. W Leo Burnett Warszawa działamy wedle kilku prostych i sprawdzonych zasad: kultury inspiracji i innowacji, kreatywnej ciekawości i pracy zespołowej. Tworzymy efektywną komunikację, która polega na budowaniu dobrych doświadczeń ludzi z markami. Staramy się, aby marki były ważne i użyteczne. Wierzymy, że kreatywność oparta o trafne insighty, dane, analitykę i technologie ma moc przekształcania ludzkich zachowań.

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem;
  • Samodzielna realizacja zintegrowanych projektów komunikacyjnych 360°;
  • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektów;
  • Samodzielne prowadzenie projektów;
  • Tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
  • Ścisła i ciągła współpraca z innymi działami agencji.

Kwalifikacje

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji reklamowej;
  • Umiejętność planowania i koordynacji kampanii zintegrowanych 360 stopni (ATL/BTL/Digital);
  • Umiejętność zarządzenia i kontroli budżetów projektów;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientem;
  • Sumienność, skrupulatność, zaangażowanie w projekty,
  • Umiejętności koordynowania wielu projektów jednocześnie;
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji, kosztorysów, timingów;
  • Doskonała organizacja czasu i pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe informacje

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą");
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych z pomocą dedykowanej platformy dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowy;
  • Jeśli interesuje Cię praca zdalna lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać.